Zaloguj się

O kursie

MaturaMatma.pl jest portalem stworzonym z myślą o uczniach, chcących bez problemu zdać obowiązkową maturę z matematyki na poziomie podstawowym, a mających obawy, że nauka w szkole nie będzie wystarczająca.

Jesteśmy w Internecie, więc zamiast zanudzać Cię długim tekstem, obejrzyj, w jaki sposób pomożemy Ci zdać maturę.

Portal został stworzony przez osoby, które zrozumiały, że nie sama matematyka, lecz strach przed nią jest największym problemem w jej zrozumieniu. Każdy uczeń ma własne tempo przyswajania wiedzy. Dzięki internetowemu kursowi portalu MaturaMatma.pl każdy uczeń otrzymuje szansę nauki we własnym tempie, w wybranym przez siebie czasie, a dzięki dostosowaniu do różnych urządzeń mobilnych (komputer, tablet, smartfon) także w dowolnym miejscu.

Nasz kurs ma pokazać, że matematyka na tym poziomie jest dla każdego przystępna i może być przekazana w sposób przyjazny i prosty do zrozumienia. Skomplikowane definicje staną się wreszcie przejrzyste i możliwe do wykorzystania w praktyce.

Kurs na portalu MaturaMatma.pl to szereg funkcjonalności ułatwiających przyswajanie wiedzy:

 • krótkie animowane filmiki z teorią,
 • interaktywne ćwiczenia z systemem sprawdzania odpowiedzi,
 • innowacyjny system podpowiedzi naprowadzających aż do pełnego rozwiązania,
 • w pełni rozwiązane arkusze maturalne w postaci ćwiczeń,
 • system testów,
 • egzamin końcowy,
 • wizualizacja postępów w nauce,
 • słownik pojęć matematycznych,
 • szybki podgląd pojęć w postaci „chmurek”,
 • zestaw twierdzeń i wzorów maturalnych (z funkcją automatycznego zaznaczania poznanych przez ucznia twierdzeń i wzorów),
 • możliwość dodawania wybranych treści do Ulubionych,
 • newsletter z ciekawostkami i wskazówkami związanymi z maturą z matematyki.

Ile to kosztuje?

Nasz portal jest rozwiązaniem komercyjnym, ale bardzo tanim dla użytkownika. Godzina standardowych korepetycji to około 30 – 40 zł, u nas w cenie zaledwie 3 – 4 godzin otrzymujesz dostęp do ponad 1000 filmików i ćwiczeń, dzięki którym zdasz maturę z matematyki. Nie musisz doliczać czasu i kosztów dojazdów. Nie musisz się dostosowywać do czyjegoś planu zajęć. Nie masz z góry ustalonych ram czasowych na naukę. Uczysz się w dowolnym momencie, jak długo chcesz. Za 139 zł otrzymujesz dostęp do całego kursu na 10 miesięcy. W celu podjęcia decyzji o zakupie kursu obejrzyj przykładowe lekcje, gdzie pokazana jest większość funkcjonalności dostępnych w portalu.

Chcesz otrzymać Kurs prawie za darmo?

Masz możliwość posiadania tego kursu już za 19 zł. Za każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się podając w polu osoby polecającej Twój adres e-mail, otrzymasz nagrodę 20 zł, a Twój znajomy już w momencie zakupu otrzyma 20 zł rabatu (szczegóły w regulaminie).

Na koniec należy zaznaczyć, że kurs w portalu MaturaMatma.pl to tylko narzędzie, które ułatwia i czyni naukę przyjemniejszą. Niestety żadne kursy, korepetycje, ani podręczniki nie wyręczą ucznia w nauce. Zawsze wymagane jest zaangażowanie i systematyczność. Z naszej strony zrobiliśmy wszystko, aby czas poświęcony na naukę został wykorzystany w najefektywniejszy z możliwych sposobów. Ty zaś najlepsze, co możesz zrobić, to rozpocząć naukę już dziś. Bardzo chętnie Ci w tym pomożemy.